БОЙКО, ПП
БОЙКО, ПП
Овруч, УЛ. горького 9
Фото  1 дверні полотна масив сосна вільха від 550 грн 118497

дверні полотна масив сосна вільха від 550 грн

550 грн
Купити
Код 118497
Постачальник БОЙКО, ПП
Сайт постачальника www.odnoklassniki.ru/profile/554214350559
Оцінка

Опис

Двері з масиву - вибір тих, хто грунтовно підходить до облаштування свого будинку і хоче зробити все «один раз - і на все життя». Купуючи двері з масиву натурального дерева, такого, як сосна, ясен або вільха, ви робите придбання на роки вперед - тому підходити до такої покупці потрібно тим більш ретельно і уважно. По-перше, купувати найкраще саме вітчизняну двері, яка зроблена з «нашої» деревини, висушеної в «нашому» кліматі.

Двері міжкімнатні масив зроблені із застосуванням унікальної технології склеювання ламелей. Ламелі - це розкроєні дерев'яні заготовки поздовжньої форми товщиною 3 - 10 мм і мінімальною шириною 25 мм, які повинні мати певну вологість і висушуються так, щоб не «розходитися» після склеювання. Двері з масиву не тільки практичні, але і красиві, оскільки зберігають головне - неповторний природний малюнок деревини. Такі двері можуть бути і двостулкового і розсувного типу, глухі або засклені.
У будь-якому випадку, двері з натурального дерева, тобто двері з масиву - це відмінне рішення для тих, хто прагне до краси і затишку - тому вивчіть наш каталог, подивіться всі описи і дзвоніть нам за будь-яких питань!

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції